Geplaatst in

30 juni

EHC Emmen 2 en 3 juli: startlijsten bekend.

EHC Emmen 2 en 3 juli: startlijsten bekend.

De organisatie van de internationale handbike-wedstrijden op 2 en 3 juli zijn druk bezig met laatste voorbereidingen die voor deze wedstrijden nodig zijn.  Zoals u weet draagt ook WSV Emmen hier haar steentje aan bij. De WSV Emmen organisatieafdeling zorgt o.a. voor de technische zaken zoals het uitzetten van het parcours, verkeersregelaars, verzorgen geluid enz. De catering, o.a. de lunchpakketten voor diverse vrijwilligers, wordt verzorgd door een aantal Wsv Emmen cateringdames !

Van het wedstrijdsecretariaat ontvingen wij de startlijsten voor tijdritten voor zaterdag 2 juli. Ze zijn bijgewerkt t/m 29-6-2016. Op de lijsten vindt u 3 Wsv Emmen-leden; Antienus Ebeltjes, Jennette Janssen en Seine Snippe. Wij wensen hen veel succes !!

  Klik op lees verder:

Tijdritten EHC zaterdag 2 juli 2016:

Start List
Start Time Nr UCI Code Surname, Name Cat Team
11:00:00 1 NED19840911 HEIDE Lisette de WT ZRTC Theo Middelkamp
11:02:00 2 VILLA Alessandro MH1 Piccoli Diavoli 3 Ruote
11:03:00 3 AUT19700421 BACHMAIER Ernst MH1 RSC Heindl OÖ/Team Austria
11:04:00 4 CZE19930626 JAHODA Patrik MH1 Nutrend Specialized Racing
11:05:00 5 SUI19830403 TUOR Alain MH1 RSCB
11:06:00 6 SUI19920213 FRÜH Benjamin MH1 RC Zürich
11:08:00 7 NED19961115 KOEDOOD Carmen WH2 Hoornse Ren en Toerclub
11:09:00 8 CZE19650202 ANTOSOVA Katerina WH3
11:10:00 9 ITA19891101 SCHULER Claudia WH3
11:12:00 10 NED19730724 STEEGE Edwin ter MH2 WV WoonExpo Kapenga
11:13:00 11 GER19920118 FRANKOWSKI Mariusz MH2 TV Waldstraße
11:14:00 12 BEL19650218 HINDRICQ Christophe MH2 Rolling-Lions
11:15:00 13 SUI19950118 WITTWER Reto MH2 Para Team Racing
11:16:00 14 MARZOCCHI Fabio MH2 Apre Olmedo
11:17:00 15 PASCAL Patrick MH2 Team Piscines Waterair Mulhouse
11:18:00 16 AUT19591008 SCHATTAUER Wolfgang MH2 ABSV Wien
11:20:00 17 GBR19650112 MCTERNAN Elizabeth WH4 Alford Wheelers
11:21:00 18 ESP19940821 BASTERRA Ione WH4 Fundación Saiatu
11:22:00 19 SUI19691209 SANDRA Graf WH4 Para Team RC St. Gallen
11:23:00 20 RUS19830604 MOSHKOVICH Svetlana WH4 Armada Para-cycling Team
11:24:00 21 GER19870821 REPPE Christiane WH4 Team Sopur/ GC Nendorf
11:26:00 22 GER19791029 GALLENBACH Nadine WHO adViva Handbike Team
11:27:00 23 GER19630527 WEINGUT Petra WHO Team Rehability
11:29:00 24 NED19701105 GARNIER Petra WH5 RTV Oldenzaalse WCL
11:30:00 25 NED19680417 JANSEN Jennette WH5 WSV Emmen
11:31:00 26 GER19601012 VIETH Dorothee WH5 Paracyclingteam Germany
11:32:00 27 NED19800811 VAAN Laura de WH5 Team Brabant 2000
11:34:00 28 NED19730403 MEKENKAMP Mark MH3 RTV Oldenzaalse WCL
11:35:00 29 NED19540921 SLUIS Peter MH3 WV Het Stadion
11:36:00 30 NED19951127 SCHOT John MH3 WV Alcmaria Victrix
11:37:00 31 GBR19860808 BOGGI Josh MH3 Help for Heroes Cycling
11:38:00 32 BEL19850817 PERLAUX Arnaud MH3 Rolling Lions
11:39:00 33 DEN19760622 JENSEN Michael MH3 Wolturnus
11:40:00 34 GER19900501 VAN DER MEEREN Aaron MH3
11:41:00 35 GALLENBACH Oli MH3 adViva Handbike Team
11:42:00 36 CALLENS Franky MH3 Bacobouw Vrienden
11:43:00 37 BEL19860909 VANGAMPELAERE Kenny MH3 Bacobouw Vrienden
11:44:00 38 BEL19870617 MÉLON Yannick MH3 Rolling Lions
11:45:00 39 NED19821204 CIJNTJE Aksel MH3 ASC Olympia
11:46:00 40 NED19840203 BITO Sidney MH3 ASC Olympia
11:47:00 41 CZE19870630 TOMANEK Jan MH3
11:48:00 42 GER19940108 FRICK Gordian MH3 BSA-Söflingen/Rad-Union Wangen
11:49:00 43 BEL19730503 FELIES Nico MH3 Feniks
11:50:00 44 FRA19781116 FRANÇOIS François-Alexandre MH3 Team Handbike Comtois
11:51:00 45 GER19640524 NEUSKE Markolf MH3 Team PRO Active / VFR+RSG Ludwigsburg
11:52:00 46 CZE19770820 SISKA Michal MH3 Nutrend Specialized Racing
11:53:00 47 FRA19750415 LERAY Gregory MH3 road runner hs
11:54:00 48 POL19860603 WITKOWSKI Mateusz MH3 Velo Aktiv
11:55:00 49 QUAILE Johan MH3 Team Piscines Waterair Mulhouse
11:56:00 50 POL19830123 SZUMIEC Rafal MH3 GTM VeloActiv
11:57:00 51 CZE19661206 MOŠNICKA Tomáš MH3 Dukla Praha
11:58:00 52 LIB19681211 MAALOUF Edward MH3 RWC Ahoy
11:59:00 53 NED19650118 HEIJDEN Johannes Bertus van derMH3 Esports adaptats La Vall
12:00:00 54 POL19710731 WISNIEWSKI Marek MH3 LKS Ziemia Opolska / Stal Rzeszów
12:01:00 55 FRA19740909 FRANEK David MH3 Stade

12:02:00 56 GROPPI Walter MH3 Team Equa ASD
12:03:00 57 FRA19731022 TARSIM Riadh MH3 Stade Français
12:04:00 58 GER19681226 HOFFMANN Lars MH3 Team wingsforlife
12:05:00 59 NED19751122 HIELKEMA Mischa MH3 WV Breda
12:07:00 60 BEL19551220 DIERICKX Daniel MH4 Feniks
12:08:00 61 NED19731124 SNIPPE Seine MH4 WSV Emmen
12:09:00 62 NED19721110 VINCENTEN Ronald MH4 RWC AHOY Rotterdam
12:10:00 63 NED19611029 VINK John MH4 RWC Ahoy
12:11:00 64 BEL19691221 VAN DE VYVERE Ivan MH4 Feniks
12:12:00 65 SUI19940829 FROHOFER Felix MH4 VC Rain / Cycling3
12:13:00 66 POL19860104 GRACZYK Artur MH4 GTM VeloActiv
12:14:00 67 BEL1980O416 VANHAVERBEKE stefaan MH4 Handbiketeam Bacobouwvrienden
12:15:00 68 FROMM Michael MH4 GC Nendorf
12:16:00 69 CZE19730831 SULC Miroslav MH4 Handbike CR
12:17:00 70 NED19770920 SCHIPPER Geert MH4 WV Alcmaria Victrix
12:18:00 71 GBR19790719 ARNOLD Steven MH4 Help For Heroes Cycling
12:19:00 72 POL19890103 LYKO Tomasz MH4 START Wroclaw, GLKS Marcinowice
12:20:00 73 FRA19980528 FRITSCH Joseph MH4 Team Piscines Waterair Mulhouse
12:21:00 74 LUX19720817 WAGENER Joel MH4 Leopard Cycling Team
12:22:00 75 FRA19781201 VERGNAUD Loïc MH4 Handisport Roannais
12:23:00 76 ESP19721021 YANGUEZ SANTALLA Vicente MH4 Club Desafio
12:24:00 77 GER19610810 HEINE Olaf MH4 AdVivahandbiketeam/ GC Nendorf
12:25:00 78 AUT19820507 GRITSCH Alexander MH4 Sportunion Tarrenz / BSVRI
12:26:00 79 DEN19781012 JØRGENSEN Michael MH4 Danish Handbike
12:27:00 80 GER19820527 GABRIEL Patrick MH4 adViva Handbiketeam/GC Nendorf
12:28:00 81 BEL19870215 VAN DE STEENE Jonas MH4 Feniks
12:30:00 82 NED19471022 WIERCX Rogier MHO WV Het Stadion
12:31:00 83 SWI19840830 KÄSER Swen MHO RC Solothurn
12:32:00 84 SUI19611107 MÜLLER Meinrad MHO RC Zürich
12:33:00 85 PETERSON Chris MHO Carbonbike USA
12:34:00 86 NED19850427 PLAT Matthijs MHO ASC Olympia
12:35:00 87 NED19840313 BRUIJN Roel MHO RWC Ahoy
12:38:00 89 NED19571228 REEKERS Johan MH5 Tonzon
12:39:00 90 NED19780810 VRIES Tim de MH5 Bewegingsvisie
12:40:00 91 NED19910610 PLAT Jetze MH5 Wolturnus
12:42:00 92 REUVERS Annie G.S.C. Emmen
12:43:00 93 SCHUILING Geesje G.S.C. Emmen
12:44:00 94 HOEKSTRA Arne G.S.C. Emmen
12:45:00 95 ROMKES Sven G.S.C. Emmen
12:46:00 96 HOOIJER Gijsjan G.S.C. Emmen
12:47:00 97 SCHUILING Albert G.S.C. Emmen
12:48:00 98 EBELTJES Antienus G.S.C. Emmen
12:49:00 99 STRIJKER Freek G.S.C. Emmen


Start Time Nr UCI Code Surname, Name Cat Team
14:30:00 100 NED19890328 NORBRUIS Alyda WC2 WV WoonExpo Kapenga
14:32:00 101 NED19930709 GROUSTRA Sygrid WC3 LWV de Friesche Leeuw
14:33:00 102 NED19960103 LOENHOUT Ellis van WC3 RSC de Zuidwesthoek
14:35:00 103 NED19910608 BOUCHEZ Rebecca WC4 W.C.L. Bergklimmers
14:37:00 104 NED19890709 NIJHUIS Arnoud MC1 WRV de Peddelaars
14:39:00 105 NED19950210 BOERSMA Stijn MC2 RETO
14:40:00 106 NED19920601 WIJNHOUD Andre MC2 RETO
14:42:00 107 NED19950709 MULDERIJ Dennis MC3 W.C.L. Bergklimmers
14:43:00 108 NED19910129 MORSINK Maurits MC3 RWC Ahoy
14:44:00 109 NED19751118 BOEKHOVEN Sven MC3 ASC Olympia
14:46:00 110 NED19781111 WIJLAARS Willem MC5 TWC. Maaslandster-Zuid Limburg
14:47:00 111 NED19910303 POL Martin van de MC5 UWTC de Volharding
14:48:00 112 NED19850211 ABRAHAM GEBRU Daniel MC5 Marco Polo Cycling Club
 

Start List
Start Time Nr UCI Code Surname, Name Team
14:51:00 114 NED19951220 BLOO Loes CRT Raalte
NED19981125 STADMAN Demi (pilot)
14:52:00 115 NED19790410 DEUDEKOM Odette van WV Noord-Veluwe
NED19841227 DIJK Kim van (pilot)
14:54:00 116 NED19791024 SCHURE Vincent ter STMA Cycling team
NED19870603 FRANSEN Timo (pilot)
14:55:00 117 NED19840215 DEMAS Bjorn W.C.L. Bergklimmers
NED19910613 VAN DER STERREN Thijs (pilot)
14:56:00 118 NED19661028 STELLEMAN Alfred RCMD de Coureur
NED19760131 KLOMP Aldo (pilot)
14:57:00 119 NED19981010 SCHEIJ Roel Hoornse Ren en Toerclub
NED19880922 GAKES Tom (pilot)
14:58:00 120 NED19951117 VRIES Stephen de GRTC Excelsior
NED19870820 BOS Patrick (pilot)
29-

Reageer op dit bericht

Volg @wsvemmen op twitter

Laden...

© 2000 - 2012 Wielersport Vereniging Emmen

Website door: Ediso